Parfém Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml,
  • vůně pro ženy (Chyprová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

Jasná a jemná Iris Ukiyoé interpretuje prakticky neznámé vůně květů. Tato toaletní voda potlačuje klasický přístup ke květům tím, že pracuje s vůněmi květů, které jsou prakticky neznámé. Jeho vůně je jemná, ale velmi se tam mění, mezi různými tóny: růže, pomerančový květ a mandarinka, vše vyjádřeno malými, impresionistickými dotyky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2010.

Složení parfému

Hlava

duhovka, pomerančový květ, mandarinka, růže

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Iris Ukiyoé – EDT 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář