Parfém Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml

  • Parfém Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml

Značka Hermes představila vůni s názvem Jour D´Hermes Absolu. Její vonná kompozice plná květinových tónů znázorňuje ženskost, kterou v sobě odráží i samotný flakonek – elegantní, něžný a jemný. Tato květinově-dřevitá vůně se otevírá tóny grapefruitu a květů meruňky, poté se o slovo přihlásí květinové sdrce a na závěr vůni korunuje lišejník a dřevité tóny. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.

Složení parfému

Hlava

květ meruňky, grapefruit

Srdce

květinové tóny, jasmín sambac, gardénie

Základ

lišejník, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Jour D´Hermes Absolu – EDP 85 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář