Parfém Hermes L`Ambre Des Merveilles – EDP 100 ml

  • Parfém Hermes L`Ambre Des Merveilles – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Hermes L`Ambre Des Merveilles – EDP 100 ml

Aromatická parfémovaná voda L’Ambre Des Merveilles je zcela výjimečná – smyslně silná a návyková. Stane se vaším spolehlivým vonným doplňkem v kanceláři, na obchodních i soukromých schůzkách, v městských ulicích, na společenských akcích, o víkendech i dovolených. Vždy vám dodá mimořádnou porci sebevědomí a energie. A to vše díky kombinaci pačuli, jantaru, vanilky a pryskyřice.Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

Složení parfému

Hlava

pačuli, jantar, vanilka, krétská pryskyřice

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes L`Ambre Des Merveilles – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes L`Ambre Des Merveilles – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes L`Ambre Des Merveilles – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes L`Ambre Des Merveilles – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář