Parfém Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml

  • Parfém Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml,
  • vůně unisex (Francouzské – Zelená),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml

Luxusní unisexová vůně L’Ombre Des Merveilles pro muže i ženy. Máte možnost procestovat celý vesmír, díky této skvělé parfémované vodě, která má jednoduchou, ale o to více zajímavou kompozici. Tento skvost se skládá pouze ze skvělého černého čaje, kadidla a unikátní fazole tonky. Tato kombinace vás očaruje svojí jedinečností.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

černý čaj

Srdce

kadidlo

Základ

fazole tonka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes L`Ombre Des Merveilles – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář