Parfém Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Zelená),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml

Muguet Porcelaine je vlna jemných konvalinek, které evokují bělost porcelánu. Ve vrchních tónech ucítíte zelené poznámky a šťavnatou hrušku, které vystřídají květinové tóny. Vůně se uzavírá jedinečným pižmem.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

zelené poznámky, hruška

Srdce

konvalinka, hedione, neroli

Základ

pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Muguet Porcelain – EDT 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář