Parfém Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml,
  • vůně unisex (Orientální – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml

Hermès Paprika Brasil je kořeněná a dřevitá vůně pro muže a ženy. Zachycuje vynikající vůni pepře, papriky a koření. Diskrétní a přesto silná to je přesně vzrušující vůně Paprika Brasil.Vůně byla uvedena na trh v roce 2006.

Složení parfému

Hlava

jamajský pepř, paprika, hřebíček

Srdce

duhovka, zelené listy

Základ

rezeda, dřevo, brazilský sekvoj

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Paprika Brasil – EDT 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář