Parfém Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml,
  • vůně pro ženy (Dřevitá – Poivre Samarcande),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml

Hermès Poivre Samarcande zachycuje zemitou vůni kouřového dřeva a je oslavou stromů, které rostou ve Středomoří. Oduševnělá a dlouhotrvající vůně, která je skvělá pro muže i ženy. Vůně je kořeněná dřevitá.Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

Složení parfému

Hlava

paprika, pepř, dub, kmín, cedr, dubový mech, pačuli, zelené poznámky

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Poivre Samarcande – EDT 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář