Parfém Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml

  • Parfém Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml

Terre D´ Hermès je dřevitě-chyprová vůně pro muže, který umí objevit neobvyklost v běžné věci. Muž, nosící tuto vůni, je v každém okamžiku neodolatelný, smyslný a jedinečný. Jednoduché složení vůně z grapefruitu, pomeranče, dřevitých tónů, lišejníku a benzoinu potvrzuje, že v jednoduchosti je krása.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, pomeranč

Srdce

křemen

Základ

dřevité tóny, dubový mech, benzoin

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Terre D´ Hermes – P – TESTER 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář