Parfém Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml

  • Parfém Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml

Barevně vznešená a podmanivá Twilly Eau Poivrée, proniká z pokožky až do duše. Odvážná vůně zbarvená zářivě růžovým pepřem, něžnou růží a elegantním pičuli. Aromatické esence se míchají a vytvářejí neviditelnou pavučinu spojující všechny dívky milující Hermès. Této vůni neodolá žádná žena. Vůně byla na trh uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

růžový pepř

Srdce

růže

Základ

pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Twilly d’Hermès Eau Poivrée – EDP 85 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář