Parfém Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

  • Parfém Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml,
  • vůně pro muže (Francouzské – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

Novinka Un Jardin sur la Lagune z kolekce Jardin od značky Hermès. Tato toaletní voda vás zavede do Benátek a odhalí kouzlo skrytého místa za kamennou zdí. Vytvořila ji známá parfumérka Christine Nagel.
Vůně byla uvedena na trh v březnu 2019.

Složení parfému

Hlava

magnólie, slizoplod, lilie, mořský vánek, dřevité tóny

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Un Jardin sur la Lagune – EDT – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář