Parfém Hermes Vetiver Tonka – EDT 15 ml

  • Parfém Hermes Vetiver Tonka – EDT 15 ml,
  • vůně unisex (Dřevitá – Vetiver Tonka),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Hermes Vetiver Tonka – EDT 15 ml

Hermes Hermessence Vetiver Tonka začíná konvalinkou, pralinkou a lískovými oříšky. V srdcových tónech se objevuje tabák a fazole tonka, které zakrývají věrnou Vetiver Tonku neviditelným, voňavým oparem. Vetiver a santalové dřevo obklopují obdivovatele této toaletní vody fascinujícími, sofistikovanými zvuky v základu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

Složení parfému

Hlava

konvalinka, pralinka, lískový oříšek

Srdce

tabák, fazole tonka

Základ

vetiver, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hermes Vetiver Tonka – EDT 15 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hermes Vetiver Tonka – EDT 15 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hermes Vetiver Tonka – EDT 15 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hermes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hermes

Pokud chcete koupit originální parfém Hermes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hermes Vetiver Tonka – EDT 15 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář