Parfém Hollister Festival Nite For Her – EDP 50 ml

  • Parfém Hollister Festival Nite For Her – EDP 50 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Hollister Festival Nite For Her – EDP 50 ml

Festival Nite For Her z kolekce Festival je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje šťavnatou mandarinku, kokos a růžovou frézii. V srdci se ukrývá černý rybíz, jablečný květ a orchidej. Kompozici uzavírá sladká kombinace vanilky, ambry a marshmallow.
Na trh byla uvedena v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

kokos, růžová frézie, mandarinka

Srdce

černý rybíz, jablečný květ, orchidej

Základ

vanilka, marshmallow, ambra

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hollister Festival Nite For Her – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hollister Festival Nite For Her – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hollister Festival Nite For Her – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hollister. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hollister

Pokud chcete koupit originální parfém Hollister online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hollister Festival Nite For Her – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář