Parfém Hugo Boss Boss Alive – EDP miniatura 5 ml

  • Parfém Hugo Boss Boss Alive – EDP miniatura 5 ml,
  • vůně pro ženy (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Miniatura.

O parfému Hugo Boss Boss Alive – EDP miniatura 5 ml

Boss Alive je aromaticko-dřevitá vůně pro ženy, které dala život renomovaná parfumérka Annick Menardo. Annick si při výrobě kladla otázku “What makes you feel alive?”. Všechny ženy touží po úspěchu, ale co v dnešní době toto slovo znamená? Definicí je spoustu, ale jedna je nejvýstižnější a nejinspirativnější: “Úspěch znamená věnovat se tomu, čím žena žije, co v ní probouzí život a co jí naplňuje.” Vyzkoušejte tuto skvělou novinku od Hugo Boss.
Ambasadorky vůně se staly Emma Roberts, Laura Harrier, Bruna Marquezine a Chloe Bennet.
Hlava obsahuje jablko, černý rybíz, švestku, skořici a madagaskarskou vanilku. V srdci ucítíte kombinaci sambackého jasmínu a tymiánu. Kompozici uzavírá olivovník, cedr, santalové dřevo a další dřevité tóny.
Na trh byla uvedena v roce 2020.
 
 
 

Složení parfému

Hlava

jablko, černý rybíz, švestka, skořice, madagaskarská vanilka

Srdce

sambacký jasmín, tymián

Základ

cedr, santalové dřevo, olivovník, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hugo Boss Boss Alive – EDP miniatura 5 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hugo Boss Boss Alive – EDP miniatura 5 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hugo Boss Boss Alive – EDP miniatura 5 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hugo Boss. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hugo Boss

Pokud chcete koupit originální parfém Hugo Boss online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hugo Boss Boss Alive – EDP miniatura 5 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář