Parfém Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

  • Parfém Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml,
  • vůně pro muže (Květinová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

Boss Bottled Oud Aromatic od Hugo Boss je orientální květinová vůně pro muže.
Byla uvedena na trh v roce 2019. 

Složení parfému

Hlava

pomerančový květ

Srdce

myrha

Základ

arganové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hugo Boss. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hugo Boss

Pokud chcete koupit originální parfém Hugo Boss online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hugo Boss Boss Bottled Oud Aromatic – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář