Parfém Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml

  • Parfém Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml

Parfémovaná voda Hugo Boss Jour Pour Femme Runway Edition je citrusově-květinová, pudrově čistá vůně pro moderní ženu, která se uchází o přízeň zákaznic od roku 2015. Vynikne především jako jarní a letní denní vonný doplněk, ale unosíte ji také na podzim při večerních společenských příležitostech. 

Složení parfému

Hlava

frézie, citrusy

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Hugo Boss. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Hugo Boss

Pokud chcete koupit originální parfém Hugo Boss online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Runway Edition – EDP 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář