Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

  • Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml,
  • vůně pro muže (Dřevitá – Iceberg Since 1974 Men),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

Iceberg Since 1974 For Men se otevírá ovocnou vůní, která prosazuje výrazně mužskou aromatiku bergamotu, guatemalského kardamonu a sušeného ovoce. Srdce vůně se završuje vůní muškátového oříšku a levandule, než se usadí do guajakového dřeva s texturovaným základem ambroxanu a pačuli.

Složení parfému

Hlava

kardamon, sušené ovoce, bergamot

Srdce

levandule, muškátový oříšek

Základ

ambroxan, guajakové dřevo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Iceberg. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Iceberg

Pokud chcete koupit originální parfém Iceberg online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Men – EDP 50 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář