Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml

  • Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml

Iceberg Since 1974 For Women představuje vzpouru ženskosti a mládí. Květinová a ovocná vůně se otevírá živými a třpytivými tóny grapefruitu, růžového pepře a zázvoru a exploduje ve smyslném ovocném květinovém srdci díky harmonii neroli, listů máty a citrusů. Vůně zesílí v pozadí kombinací teplých, suchých a vytrvalých tónů jantaru, cedrového dřeva a pižma, které uzavírají tento smyslný ovocný, květinový koktejl.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, zázvor, růžový pepř

Srdce

citrusy, neroli, máta

Základ

cedr, pižmo, jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Iceberg. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Iceberg

Pokud chcete koupit originální parfém Iceberg online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Iceberg Iceberg Since 1974 For Women – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář