Parfém Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml

  • Parfém Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml

Ztraťte se v oslňující důvěře a síle vůně Iceberg White pro ženy. Balená v čistě bílé lahvičce s výraznými zlatými akcenty. Tato toaletní voda vyzařuje ženskou sílu a čistotu s vrstvami květinových, dřevitých a ovocných akcentů. Uživatelé si nejprve všimnou jeho náznaků bergamotu, grapefruitu a hrušky, po nichž následuje vůně malin, pivoněk a fialek. Tóny dřeva, vetiveru a pižma vytvářejí odvážný závěr této přírodní, čisté a osvěžující vůně.Vůně byla uvedena na trh v roce 2013.

Složení parfému

Hlava

bergamot, hruška, grapefruit

Srdce

malina, fialka, pivoňka

Základ

vetiver, pižmo, dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Iceberg. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Iceberg

Pokud chcete koupit originální parfém Iceberg online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Iceberg Iceberg White – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář