Parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

  • Parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – L´Eau D´Issey Pure Nectar De Parfum IGO),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

L´Eau D´Issey Pure Nectar De Parfum je květinová vůně pro ženy, další z kolekce L´Eau D´Issey Pure. Hlava obsahuje kombanci hrušky, medu a bergamotu. V srdci objevíte akordy růží a pivoněk podtrhnuté vodními tóny. Kompozici uzavírá kašmíran, santalové dřevo, fialka, bílé pižmo a šedá ambra.
Na trh byla uvedena v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

hruška, med, bergamot

Srdce

růže, vodní tóny, pivoňka

Základ

kašmíran, šedá ambra, santalové dřevo, fialka, bílé pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Issey Miyake. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Issey Miyake

Pokud chcete koupit originální parfém Issey Miyake online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Nectar IGO – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář