Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml

  • Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – L`Eau d`Issey Shade of Sunrise),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml

L`Eau d`Issey Shade of Sunrise je květinová vůně pro ženy. Navrhl ji parfémář Aurelien Guichard. Jemnou vůni podtrhuje vůně jasmínu, kterou doplňuje citrón a bergamot.
Novinka od japonské značky Issey Miyake byla uvedena na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

citrón, bergamot, jasmín, frangipani

Srdce

ylang-ylang, heliotrop, osmanthus

Základ

cedr, santalové dřevo, kokosové mléko

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Issey Miyake. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Issey Miyake

Pokud chcete koupit originální parfém Issey Miyake online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Shade of Sunrise – EDT 90 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář