Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml

  • Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml

Toaletní květinovo ovocná vůně pro ženy. Vytvořil ji známý parfumér Alberto Morillas.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2017.

Složení parfému

Hlava

růžový grepfruit, liči

Srdce

mučenka, guava, vodní tóny, květiny

Základ

vanilka, exotické dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Issey Miyake. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Issey Miyake

Pokud chcete koupit originální parfém Issey Miyake online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2017 – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář