Parfém Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

  • Parfém Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml,
  • vůně pro muže (Dřevitá – Jack&Jones #02),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

Jack&Jones #02 je dřevitá vůně, která odhaluje ducha úspěchu. Konečně vůně, která vykouzlí úspěch moderního člověka. Vůně začíná příjemnými tóny zeleného jablka a švestky. V srdci následuje zářivá a hřejivá kombinace pelargónie, skořice a santalového dřeva. Základ obsahuje jantar, pižmo a vanilku.

Složení parfému

Hlava

zelené jablko, švestka

Srdce

pelargónie, santalové dřevo, skořice

Základ

jantar, pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jack&Jones. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jack&Jones

Pokud chcete koupit originální parfém Jack&Jones online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jack&Jones Jack&Jones #02 – EDT 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář