Parfém Jack&Jones Pure Amber – EDT 75 ml

  • Parfém Jack&Jones Pure Amber – EDT 75 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jack&Jones Pure Amber – EDT 75 ml

Vyjádřete svou mužnost prostřednictvím ohnivého vyvrcholení dřevitých tónů s touto vůní od Jack & Jones. Jeho aromatická svěžest z bijících akcentů jasných citrusů se jemně zahřeje v divokých odstínech fazolí tonky a jantaru, zatímco vetiver osvobozuje jeho přirozené charisma, čímž vytváří magnetickou stopu, které člověk neodolá.

Složení parfému

Hlava

citrusy, fazole tonka, dřevité poznámky, vetiver, jantar

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jack&Jones Pure Amber – EDT 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jack&Jones Pure Amber – EDT 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jack&Jones Pure Amber – EDT 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jack&Jones. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jack&Jones

Pokud chcete koupit originální parfém Jack&Jones online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jack&Jones Pure Amber – EDT 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář