Parfém Jack&Jones Raw Wood – EDT 75 ml

  • Parfém Jack&Jones Raw Wood – EDT 75 ml,
  • vůně pro muže (Raw Wood – ),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jack&Jones Raw Wood – EDT 75 ml

Porušte pravidla s touto vůní Raw Wood od Jack & Jones, která nabízí fascinující originalitu! Obsahuje ananas a mandarinku v horní notě, která probouzí vašeho šibalského ducha se svěží, ale svůdnou ovocnou stránkou. Orris s pelargónií a zázvorem v srdci hraje s novými hranicemi s výkonným duem cedrového dřeva a santalového dřeva v základu, což zvyšuje jeho charakter.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, ananas

Srdce

orris, pelargonie, zázvor

Základ

cedr, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jack&Jones Raw Wood – EDT 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jack&Jones Raw Wood – EDT 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jack&Jones Raw Wood – EDT 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jack&Jones. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jack&Jones

Pokud chcete koupit originální parfém Jack&Jones online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jack&Jones Raw Wood – EDT 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář