Parfém Jack&Jones Wild Grass – EDT 75 ml

  • Parfém Jack&Jones Wild Grass – EDT 75 ml,
  • vůně pro muže (Levandulová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jack&Jones Wild Grass – EDT 75 ml

Přijměte svou mužnost s touto chladnou, kořeněnou a hřejivou vůní od Jack & Jones. Vyznačuje se nečekanou vrchní notou pomerančového květu, která kontrastuje s mužným dřevitým základem složeným z cedrového dřeva, santalového dřeva, fazolí tonky a pižma. Jeho srdcem je pelargónie, která se spojuje se šalvějí a levandulí, aby uvolnila čistou energii, která vás s důvěrou neopustí po celý den.

Složení parfému

Hlava

pomerančový květ

Srdce

pelargonie, šalvěj, levandule

Základ

cedr, santalové dřevo, fazole tonka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jack&Jones Wild Grass – EDT 75 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jack&Jones Wild Grass – EDT 75 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jack&Jones Wild Grass – EDT 75 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jack&Jones. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jack&Jones

Pokud chcete koupit originální parfém Jack&Jones online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jack&Jones Wild Grass – EDT 75 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář