Parfém Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml

  • Parfém Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Testery parfémů.

O parfému Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml

Classique Eau De Parfum z kolekce Classique orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří sladký med a růže, v čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci vanilkové orchideje a narcisu. Kompozici uzavírá vanilka, ambra, fazole tonka a santalové dřevo. 
Na trh byla uvedena v roce 1990.

Složení parfému

Hlava

růže, med

Srdce

narcis, vanilková orchidej

Základ

vanilka, ambra, fazole tonka, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jean P. Gaultier. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jean P. Gaultier

Pokud chcete koupit originální parfém Jean P. Gaultier online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jean P. Gaultier Classique – EDP – TESTER 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář