Parfém Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 100 ml

  • Parfém Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 100 ml

La Belle Le Parfum je nová intenzivní vůně od značky Jean Paul Gaultier. Orientální vůně pro ženy, které milují zelenou hrušku, fazoli tonku a vanilku. Poddejte se svádění La Belle Le Parfum. Tato vůně tvoří dokonalý pár s vůní Le Male Le Parfum.Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

Složení parfému

Hlava

hruška

Srdce

fazole tonka

Základ

vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jean P. Gaultier. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jean P. Gaultier

Pokud chcete koupit originální parfém Jean P. Gaultier online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jean P. Gaultier La Belle Le Parfum – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář