Parfém Jean P. Gaultier Scandal A Paris – EDT – TESTER 80 ml

  • Parfém Jean P. Gaultier Scandal A Paris – EDT – TESTER 80 ml,
  • vůně pro ženy (Francouzské – Chyprová),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jean P. Gaultier Scandal A Paris – EDT – TESTER 80 ml

Skandál! Přesně to způsobíte, když se navoníte toaletní vodou módního domu Jean Paul Gaultier. Kdekoliv se objevíte okamžitě zapůsobíte, upře se na vás veškerá pozornost. Vy budete tajemná, sebevědomá a svůdná a okamžitě se stanete středem pozornosti. 
Ovocně-květinová vůně, která je určená pro ženu, která se nebojí na sebe upoutat pozornost. Dokonalé spojení pouze tří složek, které se postupně rozvoní hruškou, jasmínem a medem jistě zanechá dojem.
Parfém uveden na trh v roce 2019.

Složení parfému

Hlava

hruška

Srdce

jasmín

Základ

med

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jean P. Gaultier Scandal A Paris – EDT – TESTER 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jean P. Gaultier Scandal A Paris – EDT – TESTER 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jean P. Gaultier Scandal A Paris – EDT – TESTER 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jean P. Gaultier. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jean P. Gaultier

Pokud chcete koupit originální parfém Jean P. Gaultier online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jean P. Gaultier Scandal A Paris – EDT – TESTER 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář