Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml

Colonial Club Legend  je omamná, těžká vůně pro muže, kteří milují eleganci. Vůně se otevírá čerstvými ovocnými tóny. Srdce vůně je tvořeno tóny květin a koření. Konec obohacuje kůže, benzoin a oakmoss.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

pomeranč, grapefruit, citrón

Srdce

pepř, vetiver, pelargonie, pačuli

Základ

kůže, benzoin, oakmoss

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jeanne Arthes

Pokud chcete koupit originální parfém Jeanne Arthes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Legend – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář