Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml

Parfémová kompozice Colonial Club Signature od francouzské značky Jeanne Arthes byla vytvořena pro skutečného gentlemana se silným a vytrvalým charakterem a zvláštním, jedinečným kouzlem. Toaletní voda harmonicky doplní váš vzhled pro každý den nebo pro zvláštní příležitost. Ušlechtilá stopa vůně je vhodná pro teplé i studené období. Dřevitá vůně podtrhuje charisma a eleganci člověka, zvyšuje jeho přirozené kouzlo.

Složení parfému

Hlava

hruška, šalvěj, bergamot

Srdce

pomeranč, fazole tonka, levandule

Základ

ambergris, sladké poznámky, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jeanne Arthes

Pokud chcete koupit originální parfém Jeanne Arthes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jeanne Arthes Colonial Club Signature – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář