Parfém Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose – EDP 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Ovocná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose – EDP 100 ml

Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose je jasně růžová vůně vytvořená pro krásné ženy s charakterem. Majitelka takové vůně vás může zahřát v nejteplejších a nejvášnivějších objetí, nebo vám může ublížit, jako trny na stonku růže. To, co získá z vaší drzé povahy, závisí pouze na pozornosti a starostlivém přístupu člověka.Vůně byla uvedena na trh v roce 2000.

Složení parfému

Hlava

černý rybíz, jablko, mandarinka

Srdce

růže, pivoňka

Základ

pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jeanne Arthes

Pokud chcete koupit originální parfém Jeanne Arthes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář