Parfém Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Citrusová – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml

JS Magnetic Power Sport dokonale kombinuje silnou přitažlivost dřevitých podtónů v kombinaci s jasnými citrusovými tóny. Vrchní tóny citronu a grapefruitu s lehkou melounovou stopou plynule přecházejí v bohatší a atraktivnější srdce vůně. Srdce je kombinací listů fialky a pepře, vzbuzuje zájem a lechtá představivost. Výjimečnou kompozici dotváří jemná dřevitá stezka, kterou tvoří elegantní duet cedrového dřeva a pižma.

Složení parfému

Hlava

citrón, meloun, grapefruit, jalovec

Srdce

pepř, fialka

Základ

mech, cedr, pižmo, ambergris

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jeanne Arthes

Pokud chcete koupit originální parfém Jeanne Arthes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jeanne Arthes JS Magnetic Power Sport – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář