Parfém Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml,
  • vůně pro muže (Fougerová – Svěží),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml

JS Magnetic Power Navy Blue od značky Jeanne Arthes je fougere aromatický parfém, který dokonale osvěží a perfektně vyhovuje modernímu dynamickému životu.

Složení parfému

Hlava

máta, citrón

Srdce

rozmarýn, pelargonie, levandule, cypřiš, muškátový oříšek

Základ

jantar, pižmo, santalové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jeanne Arthes

Pokud chcete koupit originální parfém Jeanne Arthes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jeanne Arthes JS Navy Blue – EDT 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář