Parfém Jeanne Arthes Romantic – EDP 100 ml

  • Parfém Jeanne Arthes Romantic – EDP 100 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Sladká),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jeanne Arthes Romantic – EDP 100 ml

Při hledání vůně, která ji odráží, odhaluje romantická žena svou krásu pod letním světlem. Je přírodní, sofistikovaná a laskavá a její vůně je jemná a smyslná jako kytice frézie a růží. Vůně  Jeanne Arthes  Romantic  je inspirována trendy, které zvýrazňují béžově odstíny a vintage prvky.Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

Složení parfému

Hlava

frézie, černý rybíz, bergamot

Srdce

růže, pačuli

Základ

vanilka, fazole tonka, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jeanne Arthes Romantic – EDP 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jeanne Arthes Romantic – EDP 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jeanne Arthes Romantic – EDP 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jeanne Arthes. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jeanne Arthes

Pokud chcete koupit originální parfém Jeanne Arthes online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jeanne Arthes Romantic – EDP 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář