Parfém Jenny Glow Basil – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Basil – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Basil – EDP 80 ml

Jenny Glow Basil je neodolatelná, osvěžující citrusová vůně, která vás bude provázet po celý den. Jedná se o parfémovanou vodu s jedinečným charakterem pro muže a ženy, kteří mají rádi zelené, ovocné vůně.  

Složení parfému

Hlava
bazalka, galbanum, zelené tóny
Srdce
citron, neroli
Základ

pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Basil – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Basil – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Basil – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Basil – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář