Parfém Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml

Jenny Glow Bergamot je hřejivá a vzácná dřevitá parfémovaná voda pro muže i ženy.  Vůně bergamotu a dřeva vždy trochu připomínají lázně. Stejně tak jsou tyto parfémy, které vás zavedou do relaxační a uklidňující relaxační oblasti.

Složení parfému

Hlava

bergamot

Srdce

cedr

Základ

oud

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Bergamot – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář