Parfém Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml

Jenny Glow French Lime Leaves je jemná parfémovaná voda pro muže i ženy. Vůně byla inspirována  procházkou po Champs Elysées v Paříži. Je to svěží květinová vůně, která dodává romantickou a smyslnou atmosféru.

Složení parfému

Hlava
včelí vosk
Srdce
květ bavlníku
Základ
estragon, bergamot

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow French Lime Leaves – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář