Parfém Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Orientální),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml

Jenny Glow Amber je klasická hřejivá vůně pro ženy. Rafinovaná a kultivovaná vůně se skládá pouze ze 3 aromatických tónů, které se spojují a vytvářejí harmonický celek. Milovníci čisté a čisté vůně si tuto vůni užijí. Každá vrstva kompozice nenápadně odhalí každou jinou notu a její odstíny a působí jedinečným dojmem.

Složení parfému

Hlava

esenciální olej z listů hořkého pomeranče

Srdce

levandule

Základ

jantar

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow Amber – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář