Parfém Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml

Belle od Jenny Glow je příjemně ovocná vůně, která uchopí klidnou čistotu čerstvých květů, abyste si dopřáli věčnou blaženost. V úvodu se objeví mandarinka, frézie a bergamot. Květinové srdce se chopí jasmín, bílé květiny, duhovka a květ pomeranče. Závěrečnou tečku má na svědomí vanilka, santalové dřevo a pačuli. Inspirováno vůní La Vie Est Belle od značky Lancome.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, frézie, bergamot

Srdce

květ pomeranče, bílé květiny, jasmín, iris

Základ

santalové dřevo, pačuli, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow Belle – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář