Parfém Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml

Billionaire od Jenny Glow je nádherná vůně neroli a lilie, která se mísí s čerstvým květem hyacintu a pelargonie a bohatou vůní pačuli a medu. Inspirováno vůní 1 Million od značky Paco Rabanne.

Složení parfému

Hlava

lilie, neroli

Srdce

hyacint, pelargonie

Základ

med, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow Billionaire – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář