Parfém Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml

Blue od Jenny Glow je svěží vůně, která je květinová a ovocná pro rozjasnění nálady. Obsahuje jantar, pižmo a cedr, které dodají vašemu životu šarm. Tato vůně je inspirovaná Light Blue od značky Dolce&Gabbana. 

Složení parfému

Hlava

citrón, jablko, cedr, zvonek,

Srdce

bílá růže, bambus, jasmín

Základ

ambra, pižmo, cedr

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow Blue – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář