Parfém Jenny Glow Jenny Glow Cologne – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow Cologne – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow Cologne – EDP 80 ml

Jenny Glow Cologne je intenzivní vůně pro muže a ženy. Složení parfémované vody začíná čerstvými tóny citrusových plodů a později splývá s prostornými, sladkými vůněmi. Závěr je završen silnou a svůdnou kombinací vůní.  

Složení parfému

Hlava
bergamot, grep, mandarinka
Srdce
bazalka, levandule, muškátový oříšek
Základ
vanilka, pižmo, pačuli

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow Cologne – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow Cologne – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow Cologne – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow Cologne – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář