Parfém Jenny Glow Jenny Glow Noir – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow Noir – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow Noir – EDP 80 ml

C By Jenny Glow Noir je inspirována parfémem Chanel Noir. Jedná se o sofistikovanou, okouzlující parfémovanou vodu. Ideální pro luxusní zimní večer. Jenny Glow Noir je parfémovaná voda připravená pro rafinovanou, stylovou a sebejistou ženu. Je to pro dámu, která má přímé a jasné myšlení, která si užívá dobré věci v životě a uchopuje životní radosti s lehkostí. Je smyslná a vřelá, milující a šťastná.

Složení parfému

Hlava

grapefruit, bergamot, 

Srdce

jasmín, růže, narcis

Základ

fazole tonka, vanilka, pačuli, santalové dřevo, pižmo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow Noir – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow Noir – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow Noir – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow Noir – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář