Parfém Jenny Glow Jenny Glow Posies – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow Posies – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Květinová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow Posies – EDP 80 ml

Posies od Jenny Glow sbírá jiskřivý akord napříč šťavnatým ovocem a krásnými květinami. Plyšové vrchní tóny přinášejí jahody, listy fialek a červený grapefruit. Gardenia, fialky a jasmín umožňují srdci bít. Základ zakončuje pižmo, bílé dřevo a vanilka.Inspirováno vůní Daisy od značky Marc Jacobs.

Složení parfému

Hlava

jahoda, list fialky, grapefruit

Srdce

fialka, pelargonie, jasmín

Základ

pižmo, vanilka, dřevité tóny

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow Posies – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow Posies – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow Posies – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow Posies – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář