Parfém Jenny Glow Jenny Glow U4A – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Jenny Glow U4A – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Jenny Glow U4A),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Jenny Glow U4A – EDP 80 ml

U4A od Jenny Glow je dobrodružná vůně, která se rozvíjí citrusovými akordy, dělá si cestu k mladistvému ​​a svěžímu květinovému srdci a odpočívá s luxusem exotických a dřevitých tónů. Inspirovaná vůní Calvin Klein Euphoria. 

Složení parfému

Hlava

granátové jablko, kaki, zelené tóny

Srdce

magnolie, lotus, orchidej

Základ

jantar, fialka, krémové tóny, mahagonové dřevo

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Jenny Glow U4A – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Jenny Glow U4A – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Jenny Glow U4A – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Jenny Glow U4A – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář