Parfém Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml,
  • vůně unisex (Arabské a orientální – Fougerová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml

Jenny Glow Myrrh & Bean je moderní dřevitá parfémovaná voda pro muže a ženy. Jedinečná vůně je ideální pro silné lidi, kteří mají svůj vlastní názor. Hlavní postavou vůně je myrha, pravděpodobně první látka používaná ve starověku k extrakci vůně. Tato nota dává vůni tajemství a posvátnost.

Složení parfému

Hlava

pelyněk, levandule

Srdce

myrha

Základ

fazole tonka, mandle, lískový ořech

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Myrrh & Bean – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář