Parfém Jenny Glow Pomegranate – EDP 80 ml

  • Parfém Jenny Glow Pomegranate – EDP 80 ml,
  • vůně pro ženy (Arabské a orientální – Citrusová),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jenny Glow Pomegranate – EDP 80 ml

Jenny Glow Pomegranate je jemná aromatická dřevěná parfémovaná voda pro muže a ženy. Jeden sprej vás přiměje milovat tuto jedinečnou vůni, která vás nejprve uvítá svěžím, sladkým dechem ovoce, později se objeví silné a intenzivní srdce a nakonec vše zahalí útulné a hřejivé tóny.

Složení parfému

Hlava

jahoda, meloun, růžový pepř

Srdce

pelyněk, hřebíček, pačuli

Základ

ambra, pižmo, vanilka

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jenny Glow Pomegranate – EDP 80 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jenny Glow Pomegranate – EDP 80 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jenny Glow Pomegranate – EDP 80 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jenny Glow. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jenny Glow

Pokud chcete koupit originální parfém Jenny Glow online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jenny Glow Pomegranate – EDP 80 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář