Parfém Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml

  • Parfém Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml,
  • vůně pro muže (Orientální – Dřevitá),
  • zařazení: Parfémy | Toaletní vody.

O parfému Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml

Halloween Man Shot je toaletní voda pro odvážné muže. Chcete, aby se za vámi každá žena otočila? Tak právě tato vůně je to pravé pro vás. Černý pepř, kardamon, daiquiri a citrón rozvoní tuto vůni jako první. Duhovka s šalvějí rozzáří prostřední tóny a konec zaujme ambra, vanilka a kůže.Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

Složení parfému

Hlava

černý pepř, kardamon, daiquiri, citrón

Srdce

duhovka, šalvěj

Základ

ambra, vanilka, kůže

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jesus Del Pozo. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jesus Del Pozo

Pokud chcete koupit originální parfém Jesus Del Pozo online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jesus Del Pozo Halloween Man Shot – EDT 125 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář