Parfém Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

  • Parfém Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml,
  • vůně pro ženy (Květinová – Kořeněná),
  • zařazení: Parfémy | Parfémové vody.

O parfému Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

Jil Sander navazuje na svou elegantní řadu Simply Jil Sander s novou edicí Simply Eau de Parfum Poudrée. Řadu vytvořila Sophie Labbe. Vůně podtrhuje ženskou osobnost a zvýrazňuje její individualitu. Tváří parfémové vody je německá modelka Julia Stegner.
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Složení parfému

Hlava

mandarinka, frézie, sluneční tóny

Srdce

otočník, hloh, rýže, pižmo, vanilka

Základ

kašmeran, tonka fazole

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jil Sander. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jil Sander

Pokud chcete koupit originální parfém Jil Sander online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jil Sander Simply Jil Sander Poudrée – EDP 60 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář