Parfém Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml

  • Parfém Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml,
  • vůně unisex (Zelená – Niche parfémy),
  • zařazení: Parfémy | Kolínské vody.

O parfému Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml

Svěží zeleň oživuje prostorné terasy a ušlechtilé oblouky starověké závěsné zahrady. Majestátní cypřišové stromy naplňují vzduch svou svěží a aromatickou vůní, energizovanou dřevitými tóny horolezecké révy. Hloubka jantaru poskytuje této svěží scéně základnu s intenzitou a smyslností.Vůně byla uvedena na trh v roce 2020.

Složení parfému

Hlava

cypřiš, réva, dřevo

Srdce

Základ

Parfém charakterizují jednotlivé vůně, které se postupně uvolňují. Vrchní tóny (hlava parfému, například citrusy) jsou cítit ihned po nanesení vůně a vydrží prvních zhruba 15 minut. Prostřední tóny (srdce parfému, například ovoce, květiny) charakterizují vůni a vydrží zhruba 2 až 3 hodiny. Na závěr se projeví nízké tóny (základ parfému, například pižmo, santal), které dodávají parfému hloubku a celkovou výdrž.

Recenze parfému Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml

Podělte se o své zkušenosti s parfémem Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml. Jak vám tento parfém voní? Jak jste byli spokojeni s nákupem Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml v parfumerii, nebo online v e-shopu? Vaši recenzi ocení spousta dalších zájemců nejen o parfém Jo Malone. Napsat recenzi »

Kupujeme pouze originální parfémy Jo Malone

Pokud chcete koupit originální parfém Jo Malone online, víme kde. Doporučujeme prověřenou parfumerii s originálními parfémy za příjemné ceny. Parfém Jo Malone Cypress & Grapevine – EDC INTENSE 100 ml se také skvěle hodí jako dárek k narozeninám, výročí, nebo pod stromeček.

Koupit parfém

Napsat komentář